Kód: 111/OM 111/OM2 111/OM3 Zvolte variantu | Značka: Simply11

Náramek Obsedián / Buddhistická Mantra

260 Kč 300 Kč Sleva 13 %
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Náramek z obsidiánu s Buddhistickou Mantrou.

Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost (cca 17 cm). 8mm a 10mm je vhodný pro menší zápěstí do 17cm, 12mm je vhodný pro vetší zápěstí. cca 18cm. Náramky jsou elasticé. V případě dotazů, klikněte na Zeptat se.

 

Obsidián

Užití: sebevědomí, věštění, ochrana, uzemnění, klid

Vlastnosti: projektivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu ohně.

Zavádí vás do vašeho nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Má dvojaký charakter: ochraňuje nositele před špatnými vlivy, ale může též pomáhat špatným lidem v nekalých kouscích. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, ale může vyvolat i deprese. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Pro své silné a dvojaké účinky by měl být nošen s regulujícím křišťálem.

Léčebné využití: posiluje zažívací orgány, detoxikace organismu, snižuje bolest při artritidě a potížích s klouby, léčí záněty vyvolané bakteriemi, přírodní antibiotikum.

Mantra - Óm mani padmé húm

Óm mani padmé húm (sanskrt: ॐ मणि पद्मे हूँ) je pravděpodobně nejznámější mantra tibetského buddhismu. Tato mantra transformuje negativní emoce. Óm transformuje pýchu a egoismus, ma žárlivost a závist, ni připoutání a egoistická přání, pad nevědomost a zmatek, chamtivost a lakotu a konečně húm nenávist a hněv. K recitování této mantry pro začínajícího praktikujícího není potřeba lung (zasvěcení, pověření) od duchovního učitele. Odříkavat ji může každý, kdo cítí, že to přinese užitek jemu a ostatním cítícím bytostem.