Route88 - Kafrové dřevo set

Kód: 88/2
Značka: Simply11
750 Kč –7 %
Route88 - Kafrové dřevo set
750 Kč –7 % 699 Kč
Skladem

Náhrdelník a náramek z Lávoveho kamene a Kafrového dřeva / s Buddhou a lotosem.

Náhrdelník i náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Velikost korálků je 8mm.

Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost (cca 18 cm). Lze upravit dle vašeho obvodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kafrové dřevo, ze kterého jsou korálky vyrobeny, patří mezi vzácné tvrdé dřeviny. Kafrovník je strom, který se přirozeně vyskytuje v zemích jihovýchodní Ásie jako např. Čína, Korea, Japonsko, Taiwan, či Vietnam.

Korálky jsou absolutně přírodní, bez jakéhokoliv dobarvování. Korálky mají navíc svou typickou vůni známou např. z kafrových mastí, kde se používá právě extrakt z kafrovníku

 

Lávový Kámen

 

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou.

Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti.

Léčebné využití: lávový kámen patří mezi kameny se silnými účinky. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí. Láva je považována za kámen znovuzrození.

Ve Feng Shui láva představuje energii ohně, energii nadšení, světla, tepla, vřelosti a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lávové Kameny a Minerály
Hmotnost: 0.1 kg