Route88 - Mix

Kód: 88/0
Značka: Simply11
499 Kč
Skladem

Náhrdelník a náramek z Lávoveho kamene a mix vzácných dřevin / s Buddhou a lotosem.

Náhrdelník i náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Velikost korálků je 8mm.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kafrové dřevo, ze kterého jsou korálky vyrobeny, patří mezi vzácné tvrdé dřeviny. Kafrovník je strom, který se přirozeně vyskytuje v zemích jihovýchodní Ásie jako např. Čína, Korea, Japonsko, Taiwan, či Vietnam.

Wengové dřevo, ze kterého jsou korálky vyrobeny, patří mezi vzácné tvrdé dřeviny. Strom wenge roste pouze v oblasti rovníkové Afriky. 

Dřevo santoského palisandru, ze kterého jsou korálky vyrobeny, patří mezi vzácné tvrdé dřeviny. Strom Pau Ferro (latinsky Machaerium spp.), ze kterého toto dřevo pochází, roste pouze v oblasti tropické Jižní Ameriky. Další názvy, pod kterými lze dřevo z tohoto stromu najít, jsou morado, či bolivijský palisandr. Podobně jako eben má i tento strom pod kůrou tenkou vrstvu hnědě zbarveného dřeva, pod kterým se nachází nádherně zbarvené palisandrové dřevo. Korálky jsou čistě přírodní bez jakéhokoliv dobarvování.

 

Lávový Kámen

 

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou.

Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti.

Léčebné využití: lávový kámen patří mezi kameny se silnými účinky. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí. Láva je považována za kámen znovuzrození.

Ve Feng Shui láva představuje energii ohně, energii nadšení, světla, tepla, vřelosti a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lávové Kameny a Minerály
Hmotnost: 0.1 kg