Route88 - Rudraksha set

Kód: 88/1
Značka: Simply11
750 Kč –7 %
rud Set
750 Kč –7 % 699 Kč
Skladem

Náhrdelník a náramek z Lávoveho kamene a Rudrakshi / s Buddhou a lotosem.

Náhrdelník i náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Velikost korálků je 8mm.

Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost (cca 18 cm). Lze upravit dle vašeho obvodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korálky vyrobené z ořechů stromu rudrakshi. Rudraksha je v jihovýchodní Ásii velmi ceněná a připisují se jí četné léčivé schopnosti - cení se proto podobně jako minerální kameny, se kterými se velmi často kombinuje při výrobě náramků. 

 

Lávový Kámen

 

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou.

Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti.

Léčebné využití: lávový kámen patří mezi kameny se silnými účinky. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí. Láva je považována za kámen znovuzrození.

Ve Feng Shui láva představuje energii ohně, energii nadšení, světla, tepla, vřelosti a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lávové Kameny a Minerály
Hmotnost: 0.1 kg