Náhrdelník Láva Bílá / Jaspis Dračí Krve / Buddha / Lotos

Kód: 11188/B
Značka: Simply11
640 Kč –11 %
Náhrdelník Láva Bílá / Jaspis Dračí Krve / Buddha / Lotos
640 Kč –11 % 570 Kč
Na dotaz

Náhrdelník z lávoveho kamene s jaspisem dračí krve / Buddhou a lotosem.

Kuličky jsou navlečeny na gumičce. Náhrdelník je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Velikost korálků je 8mm.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lávový Kámen

 

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou.

Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti.

Léčebné využití: lávový kámen patří mezi kameny se silnými účinky. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí. Láva je považována za kámen znovuzrození.

Ve Feng Shui láva představuje energii ohně, energii nadšení, světla, tepla, vřelosti a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

 

Jaspis / Jaspis Dračí Krve

Užití: štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Je to běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře.

Léčebné využití: dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky z Lávových Kamenů
Hmotnost: 0.11 kg