ČLÁNKY

 

V roce 2020 jsem se poprvé setkal s Human Design, který mne zcela zaujal. Nedalo mi to a chtěl jsem vědět víc.

Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne. Dnes se nám možná zdá, že jejich úkolem je především zvyšovat náš estetický požitek. Naši předkové už od starověku však dobře věděli, že vonné esence mají účinky, které nás mohou v hloubce naší duše ovlivňovat a proměňovat.

ESSE

21.08.2021

Energetická syntéza strukturálního vtělení (ESSE) je jedinečný způsob práce s těly, který kombinuje Access Consciousness™ s ruční manipulační technikou zaměřenou na pojivové tkáně a energetické systémy umístěné po celém těle.

Přístroj Healy je novinkou a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, frekvenční terapie, mikro proudů a vibrací. Přístroj Healy pomocí kvantového senzoru skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli. Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy,...

Jsem Roman - Vždy mě zajímalo "tajemno" a ve všem hledám hlubší smysl. Zajímají mě různá mystéria a věci co jsou pod povrchem věcí. Jsem rád, když mohu někomu zpříjemnit den.