Já a Human Design

03.02.2022

V roce 2020 jsem se poprvé setkal s Human Design, který mne zcela zaujal. Nedalo mi to a chtěl jsem vědět víc. 

Nechal jsem si vygenerovat mapu. Zpočátku  jsem tomu vůbec nerozuměl..., ale bylo to tak zajímavé a cítil jsem u toho pocit nadšení, že jsem si nechal hned vypracovat písemný rozbor. 

Byl jsem opravdu překvapený: Projektor - profil : 1/3

".....To jsem opravdu já! A přesně tak funguji!....." 


Věděl jsem, že do toho chci nahlédnout a vědět o tom víc. Přihlásil na základní kurz "Pravda v nás". 

Musím říct, že nás kurzem provedli skvělí průvodci, kteří vytvořili úžasné studijní prostředí, kde jsem poznal spoustu nových spolužáků, a přátel.  Lépe jsem porozuměl tomu jak opravdu funguji, a co je pro mne to moje pravé já. Co jsou mé dary a talenty, které jsem se občas snažil vytěsnit ze svého života, proto  abych byl pro lidi "normální" nebo měl "klid".... Dnes už vím, že to ani nejde, protože jsem to Já a je to zcela normální. Dnes už to přijímám jdu vstříc fungování ve svém pravém Já. "Život je hra, a já jsem hráč."


Po kurzu "Pravda v nás " následovalo pokračování ABC Rave, kde jsme se začali hlouběji nořit do tématu map Human Design. Opět to byl kurz plný uvědomění a AHA momentů. Pomohlo mi to zase se hlouběji poznat, zorientovat se v tom systému, a to mne motivovalo pokračovat dále. Takže už asi nikoho nepřekvapím, že jsem šel do dalšího kurzu Human Design RAVE Kartografie. Dotýkáme se dalších různých témat spojených s mapou a je to opravdu úžasné a hravé. Vidím v tom opravdu obrovský potenciál, tak jsem se rozhodl jít dál do profesionálního výcviku. 

Jsem za to moc rád, i za skvělé průvodce, kteří nás provázejí a opravdu doporučuji studium u těch nejlepších: https://humandesign.cz/ Mě jako Projektora velice baví sledovat ostatní lidi a jejich nastavení v kontextu Human Designu. Jsem moc rád, že se Human Design dostává do povědomí, a vidím v této nauce obrovský potenciál k pochopení mezilidských vztahů, vnitřního nastavení a přijetí sebe sama. Je to proces, který trvá..., ale když ty informace dosednou a začnou Vám dávat smysl, je to úžasný pocit. Je to jedna z cest seberozvoje.


Pokud máte nějaké otázky, budu moc rád, když mne kontaktujete, rád se na Vás i Vaši mapu podívám. :)